Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Fyrkanter, signerad och daterad P.O Ultvedt 50, olja/collage på duk, 27x24 cm,

422697

2016-11-19