Edgar Pillet

Edgar Pillet
Edgar Pillet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDGARD PILLET (1912-1996): Komposition, signerad och numrerad 47/75, ca 44x36 cm

Gulnat

422700

2016-11-21