Bordsur Jaeger- LeCoultre

Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre
Bordsur Jaeger- LeCoultre

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, Atmos, numrerad 124387, glasat fodral, höjd 22 cm

Smärre slitage, etui med skador medföljer

422724

2016-11-19