Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SANDRA IKSE BERGMAN (född 1945): Komposition, olja på pannå, signerad a tergo S Ikse -96, bemålad ram. 52x72 cm inklusive ram
422732
2016-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här