Sandra Ikse Bergman

Sandra Ikse Bergman
Sandra Ikse Bergman
Sandra Ikse Bergman
Sandra Ikse Bergman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SANDRA IKSE BERGMAN (född 1945): Komposition, olja på pannå, signerad a tergo S Ikse -96, bemålad ram. 52x72 cm inklusive ram

422732

2016-11-30