Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
ARDY STRÜVER (född 1939): "Somewhere under a rainbow", signerad och daterad Ardy II-82, påskrift a tergo Ardy II-1982 Lidingö, olja på duk, ca 19x24 cm
422746
2016-11-19