Ardy Strüver oljemålning

Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

ARDY STRÜVER (född 1939): "Somewhere under a rainbow", signerad och daterad Ardy II-82, påskrift a tergo Ardy II-1982 Lidingö, olja på duk, ca 19x24 cm

422746

2016-11-19