Martin Bogren, ur serien Lowlands Nutida
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARTIN BOGREN (född 1967): ur serien Lowlands, signerad och numrerad på baksidan Martin Bogren 8/25, Archival pigment print, bildyta 16x16 cm (ramens storlek 33x32 cm)
Utställd: Jämför, Moderna Museet, Ett sätt att leva, svenskt fotografi, 2014
jämför, Fotografiska, Lowlands, 2011
422763
2016-11-25