Martin Bogren, ur serien Lowlands Nutida

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARTIN BOGREN (född 1967): ur serien Lowlands, signerad och numrerad på baksidan Martin Bogren 8/25, Archival pigment print, bildyta 16x16 cm (ramens storlek 33x32 cm)

Utställd: Jämför, Moderna Museet, Ett sätt att leva, svenskt fotografi, 2014
jämför, Fotografiska, Lowlands, 2011

422763

2016-11-25