Corpus från krucifix
2016-11-22
422785
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORPUS från krucifix, 1400-tal, möjligen Italien, ben, med ställning, höjd ca 10 cm.
Saknar armar, bruks och åldersrelaterat slitage