Stolar
2016-11-19
422786
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bemålade, sitthöjd ca 46 cm
Slitage