Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Barn med ägg, signerad Jenny Nyström, akvarell, diameter 7 cm
Smärre fläck
422788
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här