Jenny Nyström Julspecial

Jenny Nyström Julspecial
Jenny Nyström Julspecial
Jenny Nyström Julspecial
Jenny Nyström Julspecial

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Barn med ägg, signerad Jenny Nyström, akvarell, diameter 7 cm

Smärre fläck

422788

2016-12-13