Fragment från mässhake

Fragment från mässhake
Fragment från mässhake
Fragment från mässhake
Fragment från mässhake

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRAGMENT (5) från mässhake, 1400-tal, granatäppelmönster, sammet, 2 monterade på skiva av kartong som mäter ca 28 x 36 cm.

Fragment, omfattande slitage.

422793

2016-11-22