Sven Jonsson olja Västsvenska konstnärer

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Skuggspel I", signerad och daterad Sven Jonsson 47, olja på duk, 22,5x27 cm

422799

2016-11-20