Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, England 1900-talets andra hälft, idegran, nyckel finns, höjd ca 137 samt 62 x 44 cm.

Smärre slitage.

422809

2016-11-21