Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75, 180x78 cm
Omarbetat, ytskador, fläckar, 2 kilar samt 2 pinnar medföljer
422822
2016-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här