Bockbord furu

Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75, 180x78 cm

Omarbetat, ytskador, fläckar, 2 kilar samt 2 pinnar medföljer

422822

2016-11-23