Koffert Alstermo bruk

Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk
Koffert Alstermo bruk

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

ALSTERMO BRUK, koffert, 1900-talets första hälft, bemålad kartong med träribbor samt beslag i metall. bärhandtag i läder, insida klädd med en lös låda, längd 100, bredd 54, höjd 45 cm

Skadade handtag, slitage, nycklar saknas, skadad sida

422841

2016-11-21