Koffert Alstermo bruk
Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
ALSTERMO BRUK, koffert, 1900-talets första hälft, bemålad kartong med träribbor samt beslag i metall. bärhandtag i läder, insida klädd med en lös låda, längd 100, bredd 54, höjd 45 cm
Skadade handtag, slitage, nycklar saknas, skadad sida
422841
2016-11-21