Spottkopp i brons Japan

Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan
Spottkopp i brons Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPOTTKOPP, Japan, patinerad brons, 1900-talets första hälft, basen med dekor av fåglar i landskap, höjd ca 27, diameter ca 23 cm

Insats saknas, slitage

422843

2016-11-21