Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSKRONA, för sex ljus, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikslipade och färgade prismor, totalhöjd ca 80 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas
422844
2016-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här