Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONA, för sex ljus, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikslipade och färgade prismor, totalhöjd ca 80 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

422844

2016-11-21