Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKBORD, 1900-tal, fat i mässing, med kandtdekor av vindruvsklasar, höjd ca 60, diameter 49 cm

Slitage, skador

422847

2016-11-21