Paul Hoff figurin Tarzan häst
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL HOFF, figurin Tarzan häst, porslin, underglasyrmålning i blått, screentryckt dekor, 1960-/70-tal, längd 22, höjd 14 cm, märkt PEH Tarzan Häst Gustavsberg Sweden
smärre nagg undertill
422849
2016-11-21