Paul Hoff figurin Tarzan häst

Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst
Paul Hoff figurin Tarzan häst

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL HOFF, figurin Tarzan häst, porslin, underglasyrmålning i blått, screentryckt dekor, 1960-/70-tal, längd 22, höjd 14 cm, märkt PEH Tarzan Häst Gustavsberg Sweden

smärre nagg undertill

422849

2016-11-21