Lennart Aschenbrenner bok med etsningar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "BOK", Rådström, N., tolv etsningar och en svit prosadikter, 1988, signerad och numrerad 50/100

422854

2016-11-21