Ary Scheffer, Mansporträtt, olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARY SCHEFFER (Frankrike/Holland 1795-1858): Mansporträtt, signerad A Scheffer, olja på duk, 61,5x50 cm

Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens: Ermanno Lucinis samling (nr 203)

Lagningar, krackelerad

422875

2016-12-07