Ary Scheffer, Mansporträtt, olja
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARY SCHEFFER (Frankrike/Holland 1795-1858): Mansporträtt, signerad A Scheffer, olja på duk, 61,5x50 cm
Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens: Ermanno Lucinis samling (nr 203)
Lagningar, krackelerad
422875
2016-12-07