Simon Voet, hans krets, Galatea

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SIMON VOET, hans krets (fransk skola, omkring 1650): Galatea, olja på duk, 49,5x64,5 cm

Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens: Ermanno Lucinis samling (nr 193)

Dubblerad, ytskador, dukskador

422876

2016-12-07