Simon Voet, hans krets, Galatea
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SIMON VOET, hans krets (fransk skola, omkring 1650): Galatea, olja på duk, 49,5x64,5 cm
Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Proveniens: Ermanno Lucinis samling (nr 193)
Dubblerad, ytskador, dukskador
422876
2016-12-07