Nils Petter Lilja ljusstakar i silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS PETTER LILJA, ljusstakar, 1 par, silver, stämplade Karlskrona 1835, höjd 17 cm, totalvikt ca 300 g

Skador, avslipade ljushattar, bucklor

422888

2016-11-21