Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Sagorna finns", signerad M Pyk, olja på duk, ca 35x46 cm
422889
2016-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här