Stefan W Igelström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Frukter, monogramsignerad SWL, olja på duk, ca 45x37 cm, av konstnären bemålad och skuren ram med dekor av frukter

422912

2016-11-21