Yrjö Edelmann färglitografi
2016-11-22
422942
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): "Mr Nobody", signerad Y. Edelmann, 52/120, färglitografi, 48x60 cm