Serietidningar Kalle Anka
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KALLE ANKA, serietidningar, hela årgångar 1948-1953, inbundna i år i linneklotband, hela årgångar 1954-1960, förvarade i plastfickor i pärmar, medföljer gör 5 st tomma pärmar från 1900-talets mitt
1948-53 är inbundna och något beskurna, allmänt bruksslitage såsom veck och mindre skador, ej fullständigt genomgånget
422946
2016-11-23