Serietidningar Kalle Anka

Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KALLE ANKA, serietidningar, hela årgångar 1948-1953, inbundna i år i linneklotband, hela årgångar 1954-1960, förvarade i plastfickor i pärmar, medföljer gör 5 st tomma pärmar från 1900-talets mitt

1948-53 är inbundna och något beskurna, allmänt bruksslitage såsom veck och mindre skador, ej fullständigt genomgånget

422946

2016-11-23