Soffa Ny-Louis Seize

Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize
Soffa Ny-Louis Seize

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, s. k. marquise, förgylld, 1800-talets slut, ny-louis seize, skuren dekor, grönrandig klädsel, längd ca 130 cm, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar, smärre sprickor, klädseln med fläckar

422959

2016-11-22