Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, s. k. marquise, förgylld, 1800-talets slut, ny-louis seize, skuren dekor, grönrandig klädsel, längd ca 130 cm, sitthöjd ca 40 cm
Lagningar, smärre sprickor, klädseln med fläckar
422959
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här