Pipställ Pipor 5 st 1800-tal

Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal
Pipställ Pipor 5 st 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIPSTÄLL med 5 pipor, 1800-tal, björk, hörnmodell på pelarfot, höjd ca 140 cm, 4 av piporna med silverfattning

Piporna med slitage

422963

2016-11-22