Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-talets andra hälft, mahogny, urtavlan märkt Samuel Olofson, höjd 189, pendel, ett lod medföljer

Glaset spräckt, urtavlan med slitage, fanérskador

422976

2016-11-22