Wienerbrons 1900 Pointer

Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer
Wienerbrons 1900 Pointer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIENERBRONS, 1900-tal, figurin, Pointer, höjd ca 8 cm, längd 13 cm

Slitage

423001

2016-11-22