Oidentiferad konstnär

Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut), signerad med monogram WT?, sannolikt England, olja på duk, 35 x 67 cm

423010

2016-11-22