Ljusstake 1960-tal Danmark

Ljusstake 1960-tal Danmark
Ljusstake 1960-tal Danmark
Ljusstake 1960-tal Danmark
Ljusstake 1960-tal Danmark

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKE för 6 ljus, 1960-tal, Made in Denmark, gjutjärn, höjd 14 cm, bredd 22 cm

Bruksslitage

423011

2016-11-22