Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKE för 6 ljus, 1960-tal, Made in Denmark, gjutjärn, höjd 14 cm, bredd 22 cm
Bruksslitage
423011
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här