Tuborg Hvergang objekt

Tuborg Hvergang objekt
Tuborg Hvergang objekt
Tuborg Hvergang objekt
Tuborg Hvergang objekt
Tuborg Hvergang objekt
Tuborg Hvergang objekt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUBORG-MEMORABILIA, "Hvergang" (mellanöl, II b), förvaringsbox/objekt/papperskorg med lock, höjd 40 cm, diameter 22 cm

Bucklor, slitage

423017

2016-11-22