Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-tal, rik dekor i imarifärger, höjd ca 63 cm
Smäre skador, spricka, locket med invändiga nagg
423022
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här