Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG LINDBERG, fat, Gustavsberg, fajans, målad polykrom dekor av gitarrspelare, signerad GUSTAVSBERG Stig L samt HANDREJAD, diameter 43 cm

4:e december

Lagning, smärre krackelyr

423026

2016-12-04