Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, fanérad och massiv mahogny, svarvade ben med hjultrissor i mässing, 4 iläggsskivor och 2 lösa stödben, höjd 78, 158 x 155, total längd 371 cm

Renoverat, kompletterat, senare iläggsskivor och stödben, smärre slitage

423035

2016-11-22