Briels

Briels
Briels

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLEMENS BRIELS (född 1946): Figurkomposition, signerad och daterad Briels 05, 45/70, färgcarborundum,
44x59 cm

423038

2016-11-25