Max Ernst etsning

Max Ernst etsning
Max Ernst etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): Oiseau Vierge, etsning och akvatint, signerad, 94/100, 12,5x7 cm

423041

2016-11-25