Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
SOFFA, skinn, 1940-tal, clubmodell med djuphäftad rygg, ben i lackat trä, höjd ca 75, 185x85 cm
Krackelyr främst på sits
423049
2016-11-22