Soffa clubmodell 1940-tal

Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal
Soffa clubmodell 1940-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

SOFFA, skinn, 1940-tal, clubmodell med djuphäftad rygg, ben i lackat trä, höjd ca 75, 185x85 cm

Krackelyr främst på sits

423049

2016-11-22