Harry Moberg oljemålning

Harry Moberg oljemålning
Harry Moberg oljemålning
Harry Moberg oljemålning
Harry Moberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY MOBERG (född 1927), "Kristinehamn", signerad H. Moberg, olja på duk på pannå, ca 13x36,5 cm

423061

2016-11-26