Kaj Franck skål, Nuutajärvi

Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi
Kaj Franck skål, Nuutajärvi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAJ FRANCK, skål, Nuutajärvi 1957, underfång i violett, slipad, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö-57, längd 21 cm

Obetydlig nagg vid mynningen

423065

2016-11-22