Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAJ FRANCK, skål, Nuutajärvi 1957, underfång i violett, slipad, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö-57, längd 21 cm
Obetydlig nagg vid mynningen
423065
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här