Skrivbord i rokokostil

Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil
Skrivbord i rokokostil

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, fanérat med olika träslag, intarsia, läderklädd skiva, mässingsbeslag, höjd 76, 115x66 cm, nyckel finns
Proveniens: Häringe slott

Bruksslitage

423067

2016-11-22