Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 04, färglitografi 14/150, 52x 34 cm
423068
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här