Karl Momen

Karl Momen
Karl Momen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 04, färglitografi 14/150, 52x 34 cm

423068

2016-11-22