Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
BARNSPIS, Skoglund & Olson Gefle, No 2, 1900-talets början, gjutjärn, vedeldad, med spisringar, reliefdekor, höjd 35, 38x28 cm
Slitage
423071
2016-11-22