Barnspis Skoglund & Olson

Barnspis Skoglund & Olson
Barnspis Skoglund & Olson
Barnspis Skoglund & Olson
Barnspis Skoglund & Olson
Barnspis Skoglund & Olson
Barnspis Skoglund & Olson

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

BARNSPIS, Skoglund & Olson Gefle, No 2, 1900-talets början, gjutjärn, vedeldad, med spisringar, reliefdekor, höjd 35, 38x28 cm

Slitage

423071

2016-11-22