Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGÖRELSER, RIKDSDAGSBESLUT, 1600-TAL.
Ca 35 st. Några avskrifter. Bundna i samtida hfrbd, skadat.
Skador och defekter, hål, fläckar, bandet skadat
423072
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här