Band innehållande riksdagsbeslut mm 1600tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGÖRELSER, RIKDSDAGSBESLUT, 1600-TAL.
Ca 35 st. Några avskrifter. Bundna i samtida hfrbd, skadat.

Skador och defekter, hål, fläckar, bandet skadat

423072

2016-11-22