Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT på fot, med hänkel, nysilver, 1800-talets slut, dekor i relieff med vindruvsklasar, diameter 28, höjd med hänkel 22 cm
Ytslitage
423082
2016-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här