Skålfat med hänkel nysilver

Skålfat med hänkel nysilver
Skålfat med hänkel nysilver
Skålfat med hänkel nysilver
Skålfat med hänkel nysilver
Skålfat med hänkel nysilver
Skålfat med hänkel nysilver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT på fot, med hänkel, nysilver, 1800-talets slut, dekor i relieff med vindruvsklasar, diameter 28, höjd med hänkel 22 cm

Ytslitage

423082

2016-11-22